Wedstrijdprogramma

Datum Tijd Thuis Uit Scheidsrechter
23-11-2019 08:30 Nieuwleusen SV JO11-2 ESC JO11-2 E. (Eduard) ten Klooster (Scheidsrechter)
23-11-2019 08:30 Nieuwleusen SV JO13-3 USV JO13-1 R. (Robin) Hoogenkamp (Scheidsrechter)
23-11-2019 08:30 Nieuwleusen SV JO10-1 Be Quick '28 JO10-4G D. (Dani) Dunnink (Spelbegeleider)
23-11-2019 08:30 Nieuwleusen SV MO15-1 WVF MO15-2 L. (Luuk) van der Klocht (Scheidsrechter)
23-11-2019 08:30 CSV'28 JO8-6 Nieuwleusen SV JO8-1
23-11-2019 08:30 Olympia'28 JO11-1 Nieuwleusen SV JO11-1 Afgeschermd (Scheidsrechter)
23-11-2019 09:00 Daarlerveen JO12-2 Nieuwleusen SV JO12-1
23-11-2019 09:30 Nieuwleusen SV JO15-2 JCLE JO15-1 B. (Bas) Evenboer (Scheidsrechter)
23-11-2019 09:30 Wesepe JO12-1 Nieuwleusen SV JO12-3M
23-11-2019 09:45 Nieuwleusen SV JO9-1 Staphorst JO9-1 R. (Ronni) Schuurman (Spelbegeleider)
23-11-2019 09:45 Nieuwleusen SV JO9-2 Staphorst JO9-3 H. (Hilbrand) Eikelboom (Spelbegeleider)
23-11-2019 09:45 Wijhe '92 JO11-3 Nieuwleusen SV JO11-4
23-11-2019 10:00 Nieuwleusen SV JO13-2 Berkum JO13-3 R. (Ruben) van Dijk (Scheidsrechter)
23-11-2019 10:00 Nieuwleusen SV JO11-3 HHC Hardenberg JO11-5 B. (Bas) Kuiper (Scheidsrechter)
23-11-2019 10:00 SVI JO17-1 Nieuwleusen SV JO17-1 J. (Jeroen) Luisman (Scheidsrechter), Afgeschermd (Assistent-scheidsrechter)
23-11-2019 10:00 USV MO13-1 Nieuwleusen SV MO13-1
23-11-2019 10:00 ST Germanicus/CSVC JO8-3G Nieuwleusen SV JO8-2
23-11-2019 10:30 Nieuwleusen SV JO13-1 DES JO13-1 Afgeschermd (Scheidsrechter)
23-11-2019 10:30 USV MO17-1 Nieuwleusen SV MO17-1
23-11-2019 11:00 Sportclub Deventer JO12-3 Nieuwleusen SV JO12-2
23-11-2019 11:30 Nieuwleusen SV JO19-2 HTC JO19-1 G.J. (Gerrit) Evenboer (Scheidsrechter)
23-11-2019 12:00 Nieuwleusen SV JO15-3 SJO FC Dalfsen JO15-3
23-11-2019 12:00 ST SVBS'77/VHK VR1 Nieuwleusen SV VR2 R. Knobbe (Scheidsrechter)
23-11-2019 12:30 Nieuwleusen SV VR1 VVI VR1
23-11-2019 12:30 CSV '28 JO15-2G Nieuwleusen SV JO15-1
23-11-2019 12:30 Dieze West 2 Nieuwleusen SV 7
23-11-2019 12:30 USV JO17-1G Nieuwleusen SV JO17-2
23-11-2019 13:00 Rohda Raalte JO17-4 Nieuwleusen SV JO17-3 Afgeschermd (Scheidsrechter)
23-11-2019 13:45 Hattem JO15-2 Nieuwleusen SV JO15-4 B. (Bernard) Brink (Scheidsrechter)
23-11-2019 14:00 Nieuwleusen SV 8 Nieuwleusen SV 6
23-11-2019 14:00 Nieuwleusen SV 5 Wijthmen 2 H.B.J. (Erik) Kroes (Assistent-scheidsrechter), H. (Henri) Klosse (Scheidsrechter)
23-11-2019 14:30 Nieuwleusen SV 4 Marienberg 2 G. (Gerard) Kooiker (Scheidsrechter)
23-11-2019 14:30 Nieuwleusen SV 1 SC Lutten 1 M. (Mick) Landman (Scheidsrechter), Afgeschermd (Scheidsrechtersbegeleider AV)
23-11-2019 15:00 CSV'28 2 Nieuwleusen SV 2
23-11-2019 15:00 Schalkhaar JO19-1 Nieuwleusen SV JO19-1 J.R (Justin) Voppen (Scheidsrechter), J. (John) Rabelink (Assistent-scheidsrechter)
23-11-2019 15:35 USV 2 Nieuwleusen SV 3 J. (Jason) Slagter (Scheidsrechter)