JO8-2

Nr Team GW W G V P Doelsaldo
Geen stand beschikbaar
Nr Team GW W G V P Doelsaldo
Geen stand beschikbaar
Nr Team GW W G V P Doelsaldo
1 Enter JO8-1 1 1 0 0 3 (14 - 2)
2 VSW JO8-1 1 1 0 0 3 (13 - 1)
3 ESC JO8-2 1 1 0 0 3 (13 - 2)
4 DOS '37 JO8-2 1 1 0 0 3 (11 - 3)
5 KHC JO8-1 1 1 0 0 3 (11 - 5)
6 Rood-Wit '58 JO8-1 1 1 0 0 3 (8 - 2)
7 asv Dronten jo8-6 1 1 0 0 3 (6 - 0)
8 Oene JO8-1G 1 1 0 0 3 (7 - 2)
9 DES JO8-2 1 1 0 0 3 (6 - 1)
10 JCLE JO8-1 1 1 0 0 3 (10 - 7)
11 Veensche Boys JO8-2 1 1 0 0 3 (7 - 5)
12 Heino JO8-2 1 1 0 0 3 (4 - 2)
13 Veensche Boys JO8-3 1 1 0 0 3 (3 - 1)
14 Veensche Boys JO8-1 1 1 0 0 3 (7 - 6)
15 Hellendoorn v.v. JO8-3G 0 0 0 0 0 (0 - 0)
16 Rood-Wit '58 JO8-2 1 0 0 1 0 (6 - 7)
17 EFC '58 JO8-1 1 0 0 1 0 (5 - 7)
18 Wesepe JO8-1 1 0 0 1 0 (2 - 4)
19 Sallandia JO8-2 1 0 0 1 0 (1 - 3)
20 DOS '37 JO8-1 1 0 0 1 0 (7 - 10)
21 DAVO JO8-1 1 0 0 1 0 (2 - 7)
22 Hulzense Boys JO8-2 1 0 0 1 0 (1 - 6)
23 ZAC JO8-3 1 0 0 1 0 (5 - 11)
24 Unicum jo8-5 1 0 0 1 0 (2 - 8)
25 Berkum JO8-6G 1 0 0 1 0 (0 - 6)
26 Nieuwleusen SV JO8-2 1 0 0 1 0 (3 - 11)
27 Reaal Dronten JO8-1G 1 0 0 1 0 (2 - 13)
28 SVVN JO8-1 1 0 0 1 0 (2 - 14)
29 JCLE JO8-2G 1 0 0 1 0 (1 - 13)
Datum Tijd Thuis Uit Scheidsrechter
26-10-2019 09:30 JCLE JO8-3G Nieuwleusen SV JO8-2
02-11-2019 08:30 ZAC JO8-4 Nieuwleusen SV JO8-2
09-11-2019 08:30 Nieuwleusen SV JO8-2 Marienberg JO8-2G C. (Christiaan) Leeuwenkuijl (Spelbegeleider)
16-11-2019 08:30 Nieuwleusen SV JO8-2 JCLE JO8-2G
23-11-2019 10:00 ST Germanicus/CSVC JO8-3G Nieuwleusen SV JO8-2
30-11-2019 09:30 Nieuwleusen SV JO8-2 SJO FC Dalfsen JO8-4
07-12-2019 09:45 avc Heracles JO8-5 Nieuwleusen SV JO8-2
Datum Tijd Thuis Uit Uitslag
19-10-2019 09:30 Nieuwleusen SV JO8-2 DOS '37 JO8-2 3 - 11
Datum Tijd Thuis Uit Scheidsrechter
26-10-2019 08:30 HHC Hardenberg JO8-4 HHC Hardenberg JO8-5
26-10-2019 09:00 SJO FC Dalfsen JO8-5 JCLE JO8-2G
26-10-2019 09:00 Marienberg JO8-2G avc Heracles JO8-5
26-10-2019 09:00 SJO FC Dalfsen JO8-4 ST Germanicus/CSVC JO8-3G
26-10-2019 09:30 JCLE JO8-3G Nieuwleusen SV JO8-2
26-10-2019 10:15 Gramsbergen JO8-3G ZAC JO8-4
Datum Tijd Thuis Uit Uitslag
Geen uitslagen beschikbaar
Datum Tijd Thuis Uit Uitslag
19-10-2019 09:00 Rood-Wit '58 JO8-1 Unicum JO8-5 8 - 2
19-10-2019 09:15 DOS '37 JO8-1 JCLE JO8-1 7 - 10
19-10-2019 09:30 Nieuwleusen SV JO8-2 DOS '37 JO8-2 3 - 11
19-10-2019 09:30 JCLE JO8-2G VSW JO8-1 1 - 13
19-10-2019 09:50 ZAC JO8-3 KHC JO8-1 5 - 11
19-10-2019 10:00 Hulzense Boys JO8-2 DES JO8-2 1 - 6
19-10-2019 10:00 Enter JO8-1 SVVN JO8-1 14 - 2
19-10-2019 10:30 Veensche Boys JO8-3 Sallandia JO8-2 3 - 1
19-10-2019 10:30 Veensche Boys JO8-2 EFC '58 JO8-1 7 - 5
19-10-2019 10:30 Veensche Boys JO8-1 Rood-Wit '58 JO8-2 7 - 6
19-10-2019 10:30 Berkum JO8-6G asv Dronten JO8-6 0 - 6
19-10-2019 10:30 Heino JO8-2 Wesepe JO8-1 4 - 2
19-10-2019 11:00 Oene JO8-1G DAVO JO8-1 7 - 2
19-10-2019 11:00 Reaal Dronten JO8-1G ESC JO8-2 2 - 13
Datum Tijd Thuis Uit Uitslag
Geen uitslagen beschikbaar
Datum Tijd Thuis Uit Scheidsrechter
Geen programma beschikbaar
Datum Tijd Thuis Uit Scheidsrechter
Geen programma beschikbaar
  • Stand
    Nr Team GW W G V P Doelsaldo
    Geen stand beschikbaar
    Nr Team GW W G V P Doelsaldo
    Geen stand beschikbaar
    Nr Team GW W G V P Doelsaldo
    1 Enter JO8-1 1 1 0 0 3 (14 - 2)
    2 VSW JO8-1 1 1 0 0 3 (13 - 1)
    3 ESC JO8-2 1 1 0 0 3 (13 - 2)
    4 DOS '37 JO8-2 1 1 0 0 3 (11 - 3)
    5 KHC JO8-1 1 1 0 0 3 (11 - 5)
    6 Rood-Wit '58 JO8-1 1 1 0 0 3 (8 - 2)
    7 asv Dronten jo8-6 1 1 0 0 3 (6 - 0)
    8 Oene JO8-1G 1 1 0 0 3 (7 - 2)
    9 DES JO8-2 1 1 0 0 3 (6 - 1)
    10 JCLE JO8-1 1 1 0 0 3 (10 - 7)
    11 Veensche Boys JO8-2 1 1 0 0 3 (7 - 5)
    12 Heino JO8-2 1 1 0 0 3 (4 - 2)
    13 Veensche Boys JO8-3 1 1 0 0 3 (3 - 1)
    14 Veensche Boys JO8-1 1 1 0 0 3 (7 - 6)
    15 Hellendoorn v.v. JO8-3G 0 0 0 0 0 (0 - 0)
    16 Rood-Wit '58 JO8-2 1 0 0 1 0 (6 - 7)
    17 EFC '58 JO8-1 1 0 0 1 0 (5 - 7)
    18 Wesepe JO8-1 1 0 0 1 0 (2 - 4)
    19 Sallandia JO8-2 1 0 0 1 0 (1 - 3)
    20 DOS '37 JO8-1 1 0 0 1 0 (7 - 10)
    21 DAVO JO8-1 1 0 0 1 0 (2 - 7)
    22 Hulzense Boys JO8-2 1 0 0 1 0 (1 - 6)
    23 ZAC JO8-3 1 0 0 1 0 (5 - 11)
    24 Unicum jo8-5 1 0 0 1 0 (2 - 8)
    25 Berkum JO8-6G 1 0 0 1 0 (0 - 6)
    26 Nieuwleusen SV JO8-2 1 0 0 1 0 (3 - 11)
    27 Reaal Dronten JO8-1G 1 0 0 1 0 (2 - 13)
    28 SVVN JO8-1 1 0 0 1 0 (2 - 14)
    29 JCLE JO8-2G 1 0 0 1 0 (1 - 13)
  • Programma
    Datum Tijd Thuis Uit Scheidsrechter
    26-10-2019 09:30 JCLE JO8-3G Nieuwleusen SV JO8-2
    02-11-2019 08:30 ZAC JO8-4 Nieuwleusen SV JO8-2
    09-11-2019 08:30 Nieuwleusen SV JO8-2 Marienberg JO8-2G C. (Christiaan) Leeuwenkuijl (Spelbegeleider)
    16-11-2019 08:30 Nieuwleusen SV JO8-2 JCLE JO8-2G
    23-11-2019 10:00 ST Germanicus/CSVC JO8-3G Nieuwleusen SV JO8-2
    30-11-2019 09:30 Nieuwleusen SV JO8-2 SJO FC Dalfsen JO8-4
    07-12-2019 09:45 avc Heracles JO8-5 Nieuwleusen SV JO8-2
  • Uitslagen
    Datum Tijd Thuis Uit Uitslag
    19-10-2019 09:30 Nieuwleusen SV JO8-2 DOS '37 JO8-2 3 - 11
  • Laatste speelronde
    Datum Tijd Thuis Uit Scheidsrechter
    26-10-2019 08:30 HHC Hardenberg JO8-4 HHC Hardenberg JO8-5
    26-10-2019 09:00 SJO FC Dalfsen JO8-5 JCLE JO8-2G
    26-10-2019 09:00 Marienberg JO8-2G avc Heracles JO8-5
    26-10-2019 09:00 SJO FC Dalfsen JO8-4 ST Germanicus/CSVC JO8-3G
    26-10-2019 09:30 JCLE JO8-3G Nieuwleusen SV JO8-2
    26-10-2019 10:15 Gramsbergen JO8-3G ZAC JO8-4
    Datum Tijd Thuis Uit Uitslag
    Geen uitslagen beschikbaar
    Datum Tijd Thuis Uit Uitslag
    19-10-2019 09:00 Rood-Wit '58 JO8-1 Unicum JO8-5 8 - 2
    19-10-2019 09:15 DOS '37 JO8-1 JCLE JO8-1 7 - 10
    19-10-2019 09:30 Nieuwleusen SV JO8-2 DOS '37 JO8-2 3 - 11
    19-10-2019 09:30 JCLE JO8-2G VSW JO8-1 1 - 13
    19-10-2019 09:50 ZAC JO8-3 KHC JO8-1 5 - 11
    19-10-2019 10:00 Hulzense Boys JO8-2 DES JO8-2 1 - 6
    19-10-2019 10:00 Enter JO8-1 SVVN JO8-1 14 - 2
    19-10-2019 10:30 Veensche Boys JO8-3 Sallandia JO8-2 3 - 1
    19-10-2019 10:30 Veensche Boys JO8-2 EFC '58 JO8-1 7 - 5
    19-10-2019 10:30 Veensche Boys JO8-1 Rood-Wit '58 JO8-2 7 - 6
    19-10-2019 10:30 Berkum JO8-6G asv Dronten JO8-6 0 - 6
    19-10-2019 10:30 Heino JO8-2 Wesepe JO8-1 4 - 2
    19-10-2019 11:00 Oene JO8-1G DAVO JO8-1 7 - 2
    19-10-2019 11:00 Reaal Dronten JO8-1G ESC JO8-2 2 - 13
  • Volgende speelronde
    Datum Tijd Thuis Uit Uitslag
    Geen uitslagen beschikbaar
    Datum Tijd Thuis Uit Scheidsrechter
    Geen programma beschikbaar
    Datum Tijd Thuis Uit Scheidsrechter
    Geen programma beschikbaar