Weekend weg Dames 1

29 juli gingen 20 dames op weg naar het autoloze Orvelte in een idyllische boerderij. Na de nodige (drank)spelletjes en een estafette konden de dames de keeltjes schrapen en beginnen aan de karaoke avond liedjes zoals leef van André Hazes jr. tot ik verscheurde je foto van Koos Alberts passeerden de revue. Ook de zaterdag was er voor een ieder wat wils. De dames begonnen de dag met ontbijt met eitjes van Visscher. ‘s Middags stond er een klimparcours op het programma in het klimpark in Grolloo. De middag eindigde met borrelhapjes en een verfrissend drankje in de strandtent bij het klimpark. Om half negen stonde de taxi bus klaar om alle dames naar het TT festival te Assen te brengen. Dit werd een zeer geslaagde avond waar volop werd gedanst. Zondag werd de roes uitgeslapen en een spelletje gespeeld. Al met al hebben de dames een top weekend gehad mede mogelijk gemaakt door de club van 100. Bij deze willen wij hun daarvoor hartelijk bedanken.

Dames 1