Vrijwilligers van de clubhuisschoonmaakploeg in het zonnetje gezet

Het bestuur waardeert de inzet van al haar vrijwilligers, die ervoor zorgen dat er gevoetbald kan worden op een goed verzorgde accommodatie. Om die reden schenkt het bestuur elk jaar extra aandacht aan een specifieke vrijwilligersgroep op de open dag.

Dit jaar viel de beurt te eer aan de vrijwilligers van de schoonmaakploeg, die ervoor zorgen dat het clubhuis er altijd weer spik en span uit ziet, om in het zonnetje te worden gezet. Het clubhuis is een belangrijk onderdeel van de vereniging, daarom wil je dat die er ook verzorgd, netjes en schoon uit ziet. Dit wordt gedaan door een grote groep vrijwilligers. Er zijn verschillende groepjes die in een cyclus van een aantal weken weer aan de beurt zijn om het clubhuis schoon te maken.  

Het bestuur bedankt deze vrijwilligers hartelijk voor hun inzet en dat het clubhuis er altijd keurig uitziet.