2019-2020

VR1 afgetroefd op effectiviteit

Om 12:30 wordt er afgetrapt tegen en in Emmeloord. In de eerste 10 minuten gaat het spel over en weer. Na een kwartier voetballen is er een goede kans na een mooie voorzet van Manon. Helaas slaagt de voorhoede er niet om de bal over de lijn te krijgen. Een paar minuten later krijgt Alice een goede kans, maar de bal eindigt bij de keeper in de handen. Elsbeth komt goed uit in de 20e minuut na een te kort terug gespeelde bal en voorkomt hierbij een schietbanen van Emmeloord. 4 minuten later is er weer een goede kans voor Emmeloord. Door goed verdedigend werk van Lisanne en Anneke wordt de bal weer naar voren gewerkt. In de 30e minuut scoort Emmeloord door een afstandsschot. En 2 minuten later volgt op dezelfde manier de 2-0. In de 44e minuut is er een vrije trap voor Emmeloord. Deze wordt in eerste instantie goed tegen gehouden door Elsbeth, vervolgens wordt de bal niet goed weggewerkt en kan Emmeloord hun voorsprong vergroten naar 3-0.

De tweede helft geeft Nieuwleusen het betere spel.  Melisse Gerrits komt op de plek van Melissa Roeberts, rechts achter. In de voorhoede wordt Daphne vervangen door Laurie. Vanuit een corner schiet de bal strak voor het doel langs, maar het lukt niemand om de bal te raken. Na een nuttige overtreding van Rianne volgt er een vrije trap van Emmeloord net een paar meter over de middellijn. Een mooie trap, maar niet goed genoeg om Elsbeth te verrassen. In de 70e minuut een goed afstandsschot van Keany op de lat. Nieuwleusen speelt sterk, maar beloond zichzelf nog niet. Leona komt in het veld voor Lisanne en Nieuwleusen gaat 1 op 1 spelen. In de 83e minuut wordt het 4-0 door een goede actie van de linksbuiten van Emmeloord. En het wordt ook nog 5-0 in de laatste minuten. Vandaag zijn we met de neus op de feiten gedrukt dat. Het gaat er niet om wie het beste voetbal laat zien, maar wie de meeste doelpunten maakt. Dinsdag oefenen de dames tegen Lemelerveld, om 19:30 uur thuis en hopen we de nare smaak van vandaag weg te spoelen.