Voetbaltrainingen voor de jeugd weer van start

Vanaf 29 april is het voor jeugd weer toegestaan om georganiseerd en beheersbaar te gaan trainen.
Kinderen tot en met 12 jaar mogen van de overheid weer voetballen, waarbij ze niet per se de 1,5 meter afstand hoeven aan te houden. Voor jeugd van 13 tot en met 18 jaar is dit ook toegestaan mits zij wél op 1,5 meter afstand van elkaar blijven. Daarbij blijven kantines en kleedkamers voorlopig nog dicht en zijn ouders niet toegestaan op de accommodatie.

Vanaf woensdagavond werd er direct alweer volop getraind op ’t Klaverblad. Het plezier straalde er vanaf, de jongens en meisjes zijn blij dat ze weer mogen voetballen. Bij de trainingen van de jeugd t/m 12 jaar mogen er onderlinge partijtjes gespeeld worden. Bij de oudere jeugd mag dit niet en is de anderhalve meter training best wel even wennen, maar ook hier is iedereen blij dat ze na 7 weken weer het veld op mogen.