Veel plezier bij funrun van JO11-1.

De trainers van S.V. Nieuwleusen JO11-1 hebben voor de spelers een leuke funrun georganiseerd . Ze hadden een mooi draaiboek gemaakt met verschillende activiteiten. Het team werd in 3 groepjes verdeeld met een vaste begeleider. De groepjes moesten een route wandelen en onderweg kwamen ze bij een activiteit waar ze punten konden scoren. Voor onderweg was er gezorgd voor drinken en wat lekkers. De start was bij S.V. Nieuwleusen, daar konden punten gescoord worden door middel van het gatendoek schieten. Vervolgens ging elk groepje hun eigen route wandelen en kwamen ze de volgende activiteiten tegen:
• Pannakooi bij de Tweemaster.
• Met een voetbal vanaf 5 meter in een basket gooien.
• In het Zuiderpark latje trap vanaf 10 meter.
• Bij de speeltuin Turfslag proberen de voetbal in vogelnestschommel te plaatsen.
• Bij de speeltuin Kolkland de bal hooghouden.
• Bij de speeltuin IJsselland voetbalquiz.
• Bij de ‘kabelbaan’ in het park voetgolf.
De voetgolf was best lastig want je moest twee bruggen over en langs het water. Wanneer de bal in het water raakte, kreeg je 3 strafpunten. Wat hebben de spelers hier een plezier gehad. Bij de speeltuin bij het Kolkland was het hoog houden van de bal aan de beurt. Wat zie je dat de spelers hierin gegroeid zijn. Vervolgens bij de speeltuin IJsselland even een rust moment met als activiteit een mooie quiz met vragen over de eigen competitie van JO11-1. In welke klasse speelt het 1e elftal van S.V. Nieuwleusen, de duurste transfer vanuit de Nederlandse competitie en zo nog een aantal voetbalvragen. De begeleiders waren onder de indruk want de spelers wisten erg veel. Na alle activiteiten onderweg was het laatste spel op het sportpark, No Bounce Challenge. Wat een toppresentatie van dit mooie team. Na de laatste activiteit met z’n allen de uitslag van de punten. Samen hebben we afgesloten met een heerlijke glas ranja en een Sinterklaas chocoladepop. Deze activiteit is zeker voor herhaling vatbaar en erg goed voor de teambuilding. Het programma wordt gedeeld met de andere leiders. Hieronder een foto impressie.