Univé Stad en Land bronzen sponsor

De sponsorcommissie is verheugd dat Univé Stad en Land haar sponsoring heeft omgezet naar een bronzen pakket. Daarnaast is Univé Stad en Land met o.a. een vestiging in Staphorst lid van de Bedrijvenclub S.V. Nieuwleusen.. De sponsorcommissie bedankt Raymond Kuijper en Roelof Meppelink van de vestiging Staphorst voor hun vertrouwen in S.V. Nieuwleusen, en wenst hen en hun team veel succes.

Als Supporter van Sport vindt Univé Stad en Land sporten en bewegen belangrijk. Bewegen is voor iedereen van belang, om gezond te blijven, je goed te voelen en mensen te leren kennen.

Voor jong en oud, met of zonder beperking, via sport is Univé altijd dichtbij. Daarom blijven wij trots achter S.V. Nieuwleusen staan!

Op de foto: Zakelijk adviseur Linda Zijlstra en sponsorrelatiebeheerder Hendrik Jan Huzen onthullen het nieuwe reclamebord.