Teamindelingen Jeugd en Dames Seizoen 2020/2021

De technische commissie (TC) heeft de indeling voor komend seizoen rond. Zoals elk seizoen was het ook nu weer een behoorlijke puzzel. Uiteraard proberen we aan ieders wensen en voorkeuren tegemoet te komen. Dit lukt gelukkig in de meeste gevallen. We hopen dan ook dat komend seizoen voor iedereen een seizoen wordt waar hij/zij met veel plezier traint en de wedstrijden kan spelen. Na een seizoen dat halverwege noodgedwongen is gestopt is iedereen daar wel weer aan toe. Mocht er om welke reden dan ook aanleiding zijn om gedurende het seizoen vanwege aantallen, prestaties of andere redenen de indeling aan te passen, zullen wij dit als TC in overleg met alle betrokkenen doen.

Indelingen Vrouwen en Meiden MO13-MO15-MO17

Indelingen Junioren

Indelingen Pupillen

Indien er vragen zijn n.a.v. de indeling, dan kunnen die gemaild worden naar TC@svnieuwleusen.nl