Op zaterdag 20 maart 2021 hebben de studenten, Sophie Kappert, Marloes Bredewold en Tieme Brinksma van Landstede Sport & Bewegen een vossenjacht georganiseerd. Dit deden ze voor de S.V. Nieuwleusen O7, O8 en O9 teams.
De opdracht voor school was om een toernooi, wedstrijd of evenement te organiseren. Zij kozen voor het organiseren van een evenement. In het organiseren van een deze vossenjacht zat veel voorbereidingstijd. De vrienden en familie vragen om voor vos te spelen, groepjes indelen en die ook nog een een begeleider te geven. In totaal zijn we op 18 vossen gekomen en 12 groepjes van de kinderen met een begeleider! Wij als eerstejaars studenten hebben dit allemaal zelf geregeld.
Om 9.00 uur begon de vossenjacht, de kinderen gingen van start vanaf het voetbalveld. Richting het gebied waar de vossen stonden. De groepen kregen bij elke vos een opdracht. Sommige opdrachten waren uit te voeren met een bal. Hier kwam het stukje zelf voetballen dus ook nog eens van toepassing. De kinderen waren bij elke vos heel enthousiast en benieuwd naar wat ze moesten doen. Was het een voetballer raden? Een rebus oplossen? Of 3x hooghouden? Nadat ze bij elke vos de opdracht hadden uitgevoerd kregen ze een letter mee. Uiteindelijk als ze elke vos gehad hadden, waren de 17 letters compleet. Zodra ze alle 17 de letters verdient hadden kwamen ze weer terug naar het voetbalveld.
Bij het voetbalveld kwamen alle groepjes 1 voor 1 binnen. Hier gingen ze samen met hun begeleider het woord proberen te puzzelen! Uiteindelijk is het alle 12 de groepjes gelukt om alle vossen te vinden en dus ook het woord op te lossen. Het woord was `amateurvoetballer`. Het was een leuke en leerzame ervaring om dit evenement te organiseren. Alle reacties op de vossenjacht waren heel erg positief, dit was te merken aan de kinderen hun energie en plezier dat ze hadden. Maar ook bij de begeleiders hoorden we dat ze het super leuk vonden om te doen met de kinderen. Het is een goede organisatie geweest, wat uiteindelijk een mooi evenement heeft opgeleverd!
Iedereen die heeft mee geholpen bij de vossenjacht, heel erg bedankt nogmaals. Zonder jullie was er anders geen vossenjacht geweest!
Marloes Bredewold, Sophie Kappert en Tieme Brinksma
Dit jaar organiseert S.V. Nieuwleusen een voetbal tweedaagse voor al haar JO10 tot en met JO13 pupillen in plaats van haar traditionele Jeugd Voetbalkamp. Door de huidige maatregelen rondom COVID-19 kunnen we het traditionele kamp niet organiseren en doen we dit in aangepaste vorm. Deze voetbal tweedaagse wordt dit jaar georganiseerd op 6 & 7 mei 2021. Noteer dit dus in de kalender en meld je aan, de inschrijving is geopend!
Wat gaan we doen?!
We starten deze dagen om 9:00 uur en eindigen rond de klok van 17:00 uur! Dit betekent dat de kinderen bij deze tweedaagse (noodgedwongen) thuis zullen eten en slapen zodat we de volgende dag vol energie kunnen beginnen aan een dag vol sport en spel.
Tijdens de voetbal tweedaagse worden de pupillen begeleid door een groep enthousiaste vrijwillige begeleiders, die de pupillen met diverse activiteiten op een sportieve manier bezig houden. Zo zal er onder andere een leuke zeskamp worden georganiseerd, wordt er uiteraard veel gevoetbald en komen er een aantal gave opblaasattributen op ons sportpark. Wat we precies gaan doen, blijft voorlopig nog even een verrassing!
Wat zijn de kosten?
De kosten bedragen €15, – per pupil. We mogen helaas geen middageten aanbieden en vragen de pupillen om hun eigen lunch mee te nemen zodat we wel gezamenlijk een broodje kunnen eten!
Vragen, opmerkingen of inschrijven?
De inschrijvingen zijn geopend en het is mogelijk om je via de website op te geven. Wees er dan wel snel bij, want vol is vol!
Heb je op voorhand al vragen? Neem dan contact op met Timo Muller, via voetbalkamp@svnieuwleusen.nl
Bestel uw kleding bij de Clubshop S.V. Nieuwleusen
In samenwerking met de kledingleveranciers Sport-Inn uit Zwolle en Hummel is deze clubshop opgezet. Hier kan (gepersonaliseerde) kleding besteld worden uit de ‘S.V. Nieuwleusen-lijn’. Het aanbod in de webshop blijft niet beperkt tot kleding uit deze lijn. Ook is er een groot aanbod van tassen, voetbalschoenen, accessoires en andere sportkleding. Bestellen via de clubshop is niet alleen interessant voor uw eigen portemonnee, ook S.V. Nieuwleusen profiteert mee. Klik op de link om naar de clubshop te gaan. https://clubs.deventrade.com/nl/sv-nieuwleusen