Slomp & De Graaf financieel adviseurs sponsort S.V. Nieuwleusen

Slomp & De Graaf financieel adviseurs heeft sinds oktober 2020 Assurantiekantoor Hekman overgenomen. Hierdoor blijven alle financiële diensten in Nieuwleusen behouden. Het bedrijf heeft ook kantoren in Amsterdam, Hasselt en Zwolle.

Het vertrouwde “Hekman – team” is gebleven. Samen met nieuwe collega’s staan ze klaar om u te helpen met verzekeringen, pensioen, bankzaken en..…. ja ook met hypotheken! Stap gerust binnen aan de Burg. Backxlaan 27 of maak een afspraak om je te oriënteren.

Kijk op: https://www.slomp-degraaf.nl/nieuwleusen

Slomp & De Graaf financieel adviseurs blijft ook de sponsoring van S.V. Nieuwleusen voorzetten. Het sponsorpakket bestaat o.a. uit shirtsponsoring van JO15-1.

De heer Slomp (rechts) en medewerker de heer Valk tonen trots het mooie shirt van JO15-1.

De sponsorcommissie van S.V. Nieuwleusen bedankt de familie Slomp voor de overname van het sponsorpakket en wenst hen heel veel succes in Nieuwleusen. Ook bedanken wij Engbert en Marry Hekman voor hun jarenlange sponsoring.

Burg. Backxlaan 27, 7711 AA Nieuwleusen, 0529 – 481 567

nieuwleusen@slomp-degraaf.nl