S.V. Nieuwleusen wint bekerwedstrijd van Bruchterveld

 

Zaterdag 15 september heeft S.V. Nieuwleusen de bekerwedstrijd in en tegen Bruchterveld met 3-4 gewonnen. Voorafgaand aan de wedstrijd werd een minuut stilte in acht genomen wegens het overlijden van oud-bestuurslid van S.V. Nieuwleusen, Gerrit Lenters.

S.V. Nieuwleusen begon goed aan de wedstrijd. In de 7e minuut schiet Bas Evenboer een verre ingooi van Robin Hoogenkamp prachtig binnen: 0-1. Na een prachtige aanval werd het na een half uur spelen 0-2 door en doelpunt van Nick Holsappel. Na 10 minuten in de 2e helft maakt keeper Tim Hoogenkamp een overtreding op de spits van Bruchterveld en krijgt daarvoor de rode kaart. Robin Hoogenkamp neemt zijn plaats in het doel in. Ook met 10 man weet S.V. Nieuwleusen in de 66e minuut te scoren, wederom door een doelpunt van Nick Holsappel. Vijf minuten later scoort Bruchterveld de 1-3 en in de 78e minuut ook de 2-3. Tien minuten voor tijd scoort Ruben Brinkman uit een prachtige vrije trap de 2-4. Enkele minuten later wordt de eindstand op 3-4 gebracht door een benutte penalty. Hattem won de wedstrijd tegen SEH met 5-0 en gaat door in de beker.

A.s. zaterdag 22 september om 14.30 uur begint de competitie met een uitwedstrijd tegen Hollandscheveld.