S.V. Nieuwleusen groots aanwezig op de braderie

Op woensdag 16 juni pakte S.V. Nieuwleusen groots uit op de Braderie tijdens de Europese week. Een grote opblaaspop met stropdas was pontificaal neergezet op het parkeerterrein van Albert Heijn De Groot aan de Burg. Backxlaan (Deze dag omgedoopt tot kinderplein). Veel kinderen van 6 tot 13 jaar probeerden een voetbal door een gat achter de stropdas te schieten. Iedereen mocht 5x aanleggen. De beste schutters kregen na afloop een mooie S.V. Nieuwleusen voetbal als prijs uitgereikt.
De beste schutter was Jorn Timmer. Jorn schoot maar liefst 4 van de 5 ballen raak. De overige prijswinnaars waren Jort van den Berg, Mike Verwey, Daan Leeuwenkuijl, Max Mijnheer en Lars Slager (jongste prijswinnaar).

Wij bedanken AH voor de gastvrijheid, de supportersvereniging voor de prijzen en de buurman van AH voor alle ballen die wij uit zijn tuin mochten halen .