Rinse Visscher winnaar Coronacup JO15-1

Tijdens de voetballoze periode hebben de spelers van de trainingsgroep JO15-1 van 23 maart t/m 5 mei aan een challenge meegedaan. Ook leider Jarno en trainer Robin deden mee.

Soms dagelijks moesten quizvragen worden beantwoord en raadsels worden opgelost. Daarnaast stond er wekelijks een voetbal – challenge op het programma, waarbij een appèl op de voetbaltechniek werd gedaan. D.m.v. het opsturen van een videofilmpje – met daarin een geslaagde (of minder) geslaagde poging – in de groepsapp, konden de nodige punten worden verdiend.

Uiteindelijk werd Rinse Visscher de glorieuze winnaar van deze, waarschijnlijk unieke Coronacup S.V. Nieuwleusen JO15-1. Hij behaalde in totaal 61 punten. Jeroen Schouten werd tweede met 56 punten en leider Jarno derde met 55 punten.

Van harte gefeliciteerd Rinse!!

Wiebren de Jong