Rabo ClubSupport: stem op S.V. Nieuwleusen.

Ben je lid van de Rabobank? Laat dan je clubhart spreken en geef twee stemmen aan S.V. Nieuwleusen! De stemperiode is van 5 t/m 25 oktober. Dit jaar ontvang je geen stemkaart of E-mail maar kun je stemmen via de Rabo App of website.

Ga naar:

https://www.rabobank.nl/particulieren/leden/clubsupport/

Log in met je bankpas en breng je stemmen uit. Let op: zoek op “Sportvereniging Nieuwleusen”

Ben je wel KLANT van de Rabobank, maar nog geen lid? Via onderstaande link kun je lid worden om te kunnen stemmen. Lid worden van de Rabobank is helemaal gratis.

https://www.rabobank.nl/lokale-bank/vaart-en-vechtstreek/uw-lidmaatschap/

Rabobank Vaart en Vechtstreek investeert € 225.000,– van de winst in het lokale verenigingsleven. Jij bepaalt hoe dit verdeeld wordt onder de deelnemende clubs. Stem je mee? Het aantal stemmen op S.V. Nieuwleusen bepaalt de hoogte van het bedrag. Dit is dit jaar extra belangrijk omdat wij door Corona veel inkomsten moeten missen.