Onderlinge wintercompetitie voor jeugdteams.

Van zaterdag 23 januari t/m zaterdag 20 februari wordt er voor de jeugdteams JO8 t/m JO13, MO11 en MO13 een onderlinge wintercompetitie gehouden. De spelers zijn per leeftijdsgroep gemixt en er wordt door 18 teams gespeeld in 4 poules. De winnaar van elke poule krijgt een prijs uitgereikt. Elke zaterdag zijn er 2 teams vrij. Deze teams krijgen techniektraining van hoofdtrainer Jeroen Elzinga en 1e elftal speler Tom Vasse.

Daarnaast wordt er een Fair Play klassement bijgehouden en per poule wordt er een prijs uitgereikt aan de winnaar van dit klassement.

Wekelijks worden de uitslagen, standen en het Fair Play klassement gepubliceerd op de website.

Kijk hier voor de indeling van de teams, het volledige speelschema en de puntentoekenning voor het Fair Play klassement:

https://svnieuwleusen.nl/wp-content/uploads/2021/01/210123_wintercompetitie-onderling-SV-Nieuwleusen.pdf

Helaas is het nog niet toegestaan dat er ouders langs staan.