Nico Guchelaar stopt als trainer bij Vrouwen 1

Via deze weg willen we, namens Vrouwen 1, iedereen informeren over onze trainer Nico.

Nico heeft een hart voor de voetbal en kan eigenlijk op zaterdag niet zonder voetbal, maar helaas tobt hij al enige tijd met zijn gezondheid. De laatste tijd nemen de klachten toe en kost het hem steeds meer energie om 2 x per week training te geven en te coachen op zaterdag. In goed overleg met de doktoren is besloten dat het beter voor Nico zijn gezondheid is om per direct te stoppen als trainer bij S.V. Nieuwleusen Vrouwen 1. Het was een moeilijke beslissing voor Nico, want de voetbal is zijn uitlaatklep, maar de gezondheid gaat nu voor. Wij, Vrouwen 1, begrijpen de keuze van Nico om voor zijn gezondheid te kiezen, maar vinden het heel erg jammer!

Wij wensen Nico ontzettend veel sterkte toe met het herstel en vinden het knap dat hij deze juiste beslissing heeft gemaakt. Nico, je bent altijd welkom om langs te komen en we zien je graag nog eens aan de lijn staan, bedankt voor alles!

Speelsters, trainers en leidsters Vrouwen 1