Laatste competitie duel S.V. Nieuwleusen Dames 1

Zaterdag 18 mei was het voor de dames de laatste wedstrijd van dit seizoen. Een memorabele dag aangezien Herman Krul officieel stopt met vlaggen en dochter Laura Krul stopt als spelend lid. Er werd gespeeld tegen ST FC Meppel/Alcides VR 1. De betere kansen zijn in de eerste helft voor Nieuwleusen; Sanne Veltman schiet 2 keer op het doel en Alice Gosseling probeert hem erin te koppen, maar helaas zonder resultaat. Kort voor de rust komt dan eindelijk de verlossende 1-0 door Sanne met een afstandsschot. Kort daarna maakt Manon Klomp de 2-0. Ook Meppel creert kansen maar door sterk keeperswerk van Elsbeth Bloemers blijft de stand 2-0!
In de derde minuut na de rust legt Anneke Schottert de bal mooi af en kan Alice Gosseling er 3-0 van maken, gevolgd door de 4-0 door Anja van Kester, 5-0 door Corina Wierbos, een assist van Sanne Veltman die zorgt voor 6-0 door Lisanne Visscher. Uiteindelijk een mooie uitslag en een mooi afscheid van onze vlagger Herman Krul die 15 jaar gevlagd heeft en van Laura Krul als speler van Dames 1.