Jeugd mag weer voorzichtig trainen

Vanaf 29 april is het voor jeugdige sporters weer toegestaan om georganiseerd en beheersbaar te gaan sporten. Zo mogen kinderen tot en met 12 jaar  van de overheid weer voetballen, waarbij ze niet per se de 1,5 meter afstand hoeven aan te houden. Voor jeugd van 13 tot en met 18 jaar is dit ook toegestaan mits zij wél op 1,5 meter afstand van elkaar blijven. De verenigingen kunnen onder deskundige begeleiding voetbalactiviteiten voor de jeugd organiseren zoals trainingen en alternatieve voetbalvormen. Competities starten niet voor het najaar en de kantines en kleedkamers blijven voorlopig nog dicht. Op dit moment is S.V. Nieuwleusen aan het kijken op welke manier en met welke frequentie we de voetbalactiviteiten voor de jeugd kunnen hervatten. Dit doen we in samenspraak met de gemeente Dalfsen en de KNVB. Er wordt in ieder geval onderscheid gemaakt in manier van trainen bij de jeugd t/m 12 jaar en de jeugd van 13 t/m/ 18 jaar. We hopen zo snel mogelijk te kunnen communiceren hoe de maand mei op sportpark ‘t Klaverblad eruit gaat zien. De Voetbalschool Nieuwleusen wordt hierin ook meegenomen.

De voetbalvelden zijn nog steeds gesloten en ook vanaf 29 april blijven de velden, buiten de georganiseerde activiteiten om, gesloten.