Jaarboek voetbalseizoen 2018-2019

Het voetbalseizoen 2019-2020 is alweer halverwege. Ons 1e team staat op een keurige tweede plaats, op gepaste afstand van koploper Achilles. In de winterstop zijn de eerste trainingen en oefenwedstrijden inmiddels afgewerkt. Weliswaar wat later dan andere jaren wordt hierbij het jaarboek 2018-2019 gepresenteerd.

Het seizoen 2018-2019 was voor het eerste team een leuk seizoen, welke jammer genoeg enigszins teleurstellend werd beëindigd door uitschakeling in de eerste ronde van de nacompetitie.

Om de geheugens wat op te frissen is in het bijgaande document een verslaglegging van het afgelopen voetbalseizoen weergegeven.  Natuurlijk is er veel aandacht voor de 1e selectie maar daarnaast zijn er ook andere stukjes vanaf de website in het jaarverslag terug te vinden. Veel leesplezier. (met dank aan Erwin Goutbeek voor het bijhouden van de statistieken)