Teamindeling seizoen 2017-2018

Hierbij de indeling seizoen 2017-2018.

Als Technische Commissie (TC) streven we er naar om zowel de prestatieve als recreatieve voetballers en voetbalsters op de juiste manier in te delen. We proberen zoveel mogelijk rekening te houden met individuele wensen, maar kunnen het uiteraard niet voor iedereen goed doen. Voetbal is en blijft een teamsport waarin je elkaar nodig hebt. We wensen alle spelers en speelsters een sportief, succesvol en vooral plezierig seizoen toe: Samen Oranje!

Ook voor komend seizoen kunnen we leiders en trainers weer erg goed gebruiken. Wanneer je hiervoor belangstelling hebt kun je dat laten weten aan Jan Pasman, 06 13875321 of via een mail aan info@svnieuwleusen.nl.

Later worden ook trainingstijden etc. bekend. Dat is natuurlijk afhankelijk van de beschikbare trainers.