Helios sport & performance zilveren sponsor.

Na enkele jaren bordsponsor te zijn geweest is HELIOS sport & performance nu zilveren sponsor geworden. Daarnaast is Helios ook actief op ons sportpark. Op dinsdagavond verzorgt Helios een deel van de training van de heren 1 selectie.
De sponsorcommissie bedankt eigenaar Donald Groels en wenst hem en zijn team heel veel succes.

Helios bestaat 20 jaar!


In 1999 begon ons Helios avontuur. Al ruim 20 jaar verzorgen wij met ontzettend veel plezier individuele en groepstrainingen voor een gezonde levensstijl aan onze klanten. Inmiddels zijn we uitgegroeid tot een middelgrote sportclub waar jong en oud elkaar ontmoet en samen sport. Ook is ons programma steeds breder geworden, met bootcamp, spinning, fitness, personal training en nog veel meer. We streven ernaar dat iedereen zich welkom voelt en om de klant zo goed mogelijk te adviseren en te begeleiden.

Op de foto voor het nieuwe reclamedoek: Donald Groels en Hendrik Jan Huzen(sponsorcommissie)