Grote deelname bij aftrap Jong Oranje.

Zaterdagochtend organiseerde S.V. Nieuwleusen de eerste “training” voor de jongste voetballers en voetbalsters. Bijna 40 enthousiaste spelers en speelsters waren afgekomen op de inmiddels traditionele seizoensopening. De trainers lieten de kinderen op speelse wijze kennismaken met het voetbal.

Klik hier voor de Jong Oranje foto’s van de start van het seizoen 2021-2022

Na afloop was er ranja en mochten de deelnemers hun bal en oranje voetbalshirt meenemen.
Vanaf zaterdag 18 september begint Jong Oranje wekelijks om 11:00 uur. Jong Oranje is een plezierige kennismaking met de voetbalsport voor alle jongens en meisjes uit de groepen 1, 2 en 3 van de basisscholen. Iedereen is welkom en de deelname is geheel vrijblijvend en helemaal gratis. Kijk voor meer informatie op www.svnieuwleusen.nl/jong-oranje
Voor vragen kan er gemaild worden naar jongoranje@svnieuwleusen.nl