Ere-voorzitter Herman van den Berg benoemd tot Ridder in de Orde van Oranje Nassau

Het heeft Zijne Majesteit de Koning behaagd om de  62-jarige Herman van den Berg te benoemen  tot Ridder in de Orde van Oranje Nassau. Dit vanwege zijn vele verdiensten voor de samenleving, in het bijzonder in Nieuwleusen. 

 

Herman was jarenlang de voorzitter en het gezicht van S.V. Nieuwleusen, waar hij al sinds 1966 lid van is. Vele jaren speelde hij als ‘brutale’ aanvaller in het eerste elftal, daarnaast was hij er actief in de feest- en sponsorcommissie waarvan hij ook mede-oprichter was. In 2008 vond hij het na veertien jaar voorzitter te zijn geweest tijd om een stapje terug te doen.  

Ere-voorzitter

Hij werd benoemd tot ere-voorzitter, maar bleef betrokken, onder andere als clubvertegenwoordiger bij de wedstrijden van het eerste. Mede dankzij Herman is S.V. Nieuwleusen nu twee kunstgrasvelden rijk. Eén van  van die velden is naar hem vernoemd. Herman is verder mede-oprichter van de Buurtvereniging Ruitenveen, en actief in de Dalfser lokale partij Gemeentebelangen.