Competitieindeling Heren 1, Heren 2, JO19-1, JO17-1 en Vrouwen 1 bekend.

De KNVB heeft de competitie-indelingen voor het nieuwe seizoen van de Categorie A bekend gemaakt. Voor S.V. Nieuwleusen betekent dit dat de indelingen voor Heren 1, Heren 2, JO19-1, JO17-1 en Vrouwen 1 bekend zijn.

De bedoeling is dat JO19-1 zoveel mogelijk op het hoofdveld zal spelen voorafgaand aan de thuiswedstrijd van het eerste elftal

S.V. Nieuwleusen 1:

3e klasse D Noord

1. Avereest
2. BSVV                                          Bovensmilde
3. CSVC                                          Coevorden
4. FC Klazienaveen
5. Fit Boys                                      Beilen
6. Hollandscheveld
7. Hoogeveen
8. S.V. Nieuwleusen
9. OZC                                             Ommen
10. SC Lutten
11. SCD’83                                      Dedemsvaart
12. SVN’69                                      Nijeveen
13. Vitesse’63                                 Koekange
14. ZZVV                                         Zuidwolde

S.V. Nieuwleusen 2 :

2e klasse C

1. A.S.C.’62 2                                 Dalfsen
2. De Esch 3                                  Oldenzaal
3. Den Ham 2
4. HHC Hardenberg 3
5. Hardenberg’85 2
6. S.V. Nieuwleusen 2
7. O.Z.C. 2                                     Ommen
8. Oranje Nassau 2                     Almelo
9. S.V.I. 3                                      Zwolle
10. Vroomshoopse Boys 3
11. Hellendoorn 2

S.V. Nieuwleusen JO19-1:

4e Divisie

1. Berkum JO19-1
2. Bon Boys JO19-1                   Haaksbergen
3. Flevo Boys JO19-1                 Emmeloord
4. HHC Hardenberg JO19-1
5. NEO JO19-1                            Borne
6. S.V. Nieuwleusen JO19-1
7. Heino JO19-1
8. Nunspeet JO19-1
9. RSC JO19-1                             Rossum
10. Rigtersbleek JO19-1            Enschede
11. Rohda Raalte JO19-1
12. S.C. Genemuiden JO19-1

S.V. Nieuwleusen JO17-1:

Hoofdklasse

1. C.S.V.’28 JO17-1                     Zwolle
2. DOS Kampen JO17-1
3. Epe JO17-1
4. Go Ahead Kampen JO17-1
5. Hattem JO17-1
6. S.V. Nieuwleusen JO17-1
7. Rohda Raalte JO17-1G
8. SEH JO17-1                            Heerde
9. S.V.I. JO17-1                           Zwolle
10. WHC JO17-1                         Wezep
11.  ZAC JO17-1                           Zwolle

S.V. Nieuwleusen Vrouwen 1:

3e klasse

1. Bruchterveld VR 1
2. Drenthina VR 1                     Emmen
3. FC Klazienaveen VR 1
4. Gramsbergen VR 1
5. HHC Hardenberg VR 2
6. JVC Dedemsvaart VR 1
7. S.V. Nieuwleusen VR 1
8. Pesse VR 1
9. SJO JVZ VR 1                        Zuidwolde
10. SVO BDE VR 1                    Emmen
11. Staphorst VR 1
12. VVAK VR 1                           Kerkenveld