Bekerprogramma Heren 1, Heren 2, JO19-1, JO17-1 en Vrouwen 1 bekend.

De KNVB heeft de beker-poules  van de Categorie A bekend gemaakt. Voor S.V. Nieuwleusen betekent dit dat het bekerprogramma voor Heren 1, Heren 2, JO19-1, JO17-1 en Vrouwen 1 bekend is.

Poule S.V. Nieuwleusen 1:

1. S.V. Nieuwleusen 1
2. Swift’64 1
3. ’s-Heerenbroek 1

Programma:

29 augustus 14.30 uur : S.V. Nieuwleusen 1 – Swift’64 1
5 september 14.30 uur: ’s-Heerenbroek 1 – S.V. Nieuwleusen 1
12 september 15.00 uur: Swift’64 1 – ’s-Heerenbroek 1

Poule S.V. Nieuwleusen 2:

1. S.V. Nieuwleusen 2
2. S.C.D’83
3. Berkum 2
4. ZAC 2

Programma:
29 augustus 15.00 uur: S.V. Nieuwleusen 2 – ZAC 2
29 augustus 14.30 uur: S.C.D.’83 – Berkum 2
5 september 12.00 uur: Berkum 2 – S.V. Nieuwleusen 2
5 september 12.30 uur: ZAC 2 – S.C.D.’83 2
12 september 15.00 uur: S.V. Nieuwleusen 2 – S.C.D.83 2
12 september 12.00 uur: Berkum 2 – ZAC 2

Poule S.V. Nieuwleusen JO19-1:

1. C.S.V. ’28 JO19-1
2. SJO FC Dalfsen JO19-1
3. S.V. Nieuwleusen JO19-1
4. S.V.I. JO19-1

Programma:

29 augustus 12.00 uur: SJO FC Dalfsen JO19-1 – S.V. Nieuwleusen JO19-1
29 augustus 14.30 uur: C.S.V. ’28 JO19-1 – S.V.I. JO19-1
5 september 11.45 uur: S.V. Nieuwleusen JO19-1 – C.S.V. ’28 JO19-1
5 september 15.00 uur: S.V.I. JO19-1 – SJO FC Dalfsen JO19-1
12 september 11.45 uur: S.V. Nieuwleusen JO19-1 – S.V.I. JO19-1
12 september 15.00 uur: C.S.V. ’28 JO19-1 – SJO FC Dalfsen JO19-1

P0ule S.V. Nieuwleusen JO17-1:

1. S.V. Nieuwleusen JO17-1
2. Den Ham DOS JO17-1
3. JVC Dedemsvaart JO17-1
4. Heino JO17-1

Programma:
29 augustus 12.30 uur: S.V. Nieuwleusen JO17-1 – Heino JO17-1
29 augustus 12.00 uur: Den Ham DOS JO17-1 – JVC Dedemsvaart JO17-1
5 september 12.00 uur: Heino JO17-1 – Den Ham DOS JO17-1
5 september 13.30 uur: JVC Dedemsvaart JO17-1 – S.V. Nieuwleusen JO17-1
12 september 12.30 uur: S.V. Nieuwleusen JO17-1 – Den Ham DOS JO17-1
12 september 13.30 uur: JVC Dedemsvaart JO17-1 – Heino JO17-1

Poule S.V. Nieuwleusen Vrouwen 1:

1. Hardenberg HHC VR 1
2. O.Z.C. VR 1
3. S.V. Nieuwleusen VR 1
4. JVC Dedemsvaart VR 1

Programma:
29 augustus 14.30 uur: O.Z.C. VR 1 – S.V. Nieuwleusen VR 1
29 augustus 15.00 uur: Hardenberg HHC VR 1 – JVC Dedemsvaart VR 1
5 september 12.30 uur: S.V. Nieuwleusen VR 1 – Hardenberg HHC VR 1
5 september 13.30 uur: JVC Dedemsvaart VR 1 – O.Z.C. VR 1
12 september 12.30 uur: S.V. Nieuwleusen VR 1 – JVC Dedemsvaart VR 1
12 september 15.00 uur: Hardenberg HHC VR 1 – O.Z.C. VR 1