Albert Heijn De Groot gouden sponsor S.V. Nieuwleusen

Trots maakt de sponsorcommissie bekend dat Jan de Groot van AH De Groot het lopende sponsorcontract heeft omgezet naar het gouden sponsorpakket. De sponsorcommissie bedankt Jan de Groot en wenst hem en zijn familie veel succes met de mooie supermarkt in Nieuwleusen.

AH De Groot is een bedrijf met een lange geschiedenis in ons dorp.

Als rond 1880 begint Jan de Groot, overgrootvader van de huidige eigenaar, als marskramer met kruidenierswaren langs de boeren in Den Hulst te venten. Zijn zoon Johannes zet het bedrijf voort langs het kanaal ‘de Dedemsvaart’. Daar heeft hij een winkeltje samen met zijn vrouw en gaat hij met paard en wagen langs klanten in de omgeving. Als zijn zoons Jan en Gerrit in het bedrijf komen verhuizen ze in de jaren 60 naar de huidige locatie in het dorp. Daar groeit het bedrijf in 50 jaar uit tot zijn huidige omvang.

Als Albert Heijn willen wij onze klanten zo goed mogelijk van dienst zijn bij het doen van hun dagelijkse boodschappen. Dit is het motto van Familie De Groot.