Afscheid Janco Aalberts van de sponsorcommissie.

Tijdens de einde-seizoensborrel van de sponsorcommissie, die gelukkig weer fysiek kon plaatsvinden, hebben wij passend afscheid genomen van Janco Aalberts. Janco is 8 jaar een gedreven relatiebeheerder geweest van de sponsorcommissie. Naast dat Janco de afgelopen jaren de nodige nieuwe sponsoren (en nieuwe leden) voor de commissie heeft aangebracht, heeft Janco ons verder gebracht op IT gebied. Janco was de drijvende kracht achter Sponsit, ons systeem waarin sponsorcontracten en klantcontacten worden opgeslagen en waarmee we snel inzicht in bijvoorbeeld aflopende contracten en acties kunnen krijgen. Ook was Janco actief op het LinkedIn platform van de club.

De relaties van Janco zijn verdeeld over de overige relatiebeheerders.

Nogmaals bedankt voor je inzet Janco!

 

Ed Roos