Vrijwilligers barbecue 21 april

Op zaterdag 21 april 2018 worden alle vrijwilligers die S.V. Nieuwleusen heeft bedankt voor hun trouwe inzet. Dit wordt gedaan door een gezellige avond voor deze vrijwilligers te organiseren met een grote barbecue, muziek en een leuke activiteit waarmee leuke prijzen zijn te winnen.  

De vrijwilligers en de partners zijn uitgenodigd per brief of mail. De avond begint om 19:00 uur in het clubhuis van S.V. Nieuwleusen. In verband met de barbecue vragen we de vrijwilligers om zich op te geven en het aantal personen door te geven. 

Ben jij een vrijwilliger, maar je hebt geen brief of mail ontvangen en je wilt natuurlijk ook bij deze gezellige avond aanwezig zijn ? Schrijf je dan snel in ?

Inschrijven voor deze super gezellige avond kan op verschillende manieren:
– Door een mail, met je naam en eventueel die van je partner te sturen naar: vrijwilligersbbq@svnieuwleusen.nl
– Door de invulstrook van de brief in te leveren in de ideeënbus
– Of door onderstaande formulier in te vullen

Opgaveforumulier vrijwilligers BBQ 21 april 2018