Programma komende weken (Thuis en Uit)

Datum Tijd Thuis Uit Scheidsrechter
07-10-2020 19:30 Nieuwleusen SV MO19-1 Den Ham MO19-1
09-10-2020 19:30 Nieuwleusen SV VR1 (vrijdag) Heino VR1
09-10-2020 20:00 Berkum VR1 Nieuwleusen SV VR1 (vrijdag)
09-10-2020 20:30 Nieuwleusen SV VR1 (vrijdag) VSW VR1
09-10-2020 21:30 SV Zwolle VR2 Nieuwleusen SV VR1 (vrijdag)
10-10-2020 09:30 Nieuwleusen SV JO13-2 JVC Dedemsvaart JO13-3G
10-10-2020 09:30 Nieuwleusen SV JO15-2 CSV'28 JO15-5G
10-10-2020 10:00 Heino JO13-2 Nieuwleusen SV JO13-3
10-10-2020 10:30 Nieuwleusen SV JO17-3 Vilsteren JO17-1 G. (Gerwin) Schuurman (Scheidsrechter)
10-10-2020 11:30 Nieuwleusen SV MO15-1 Go Ahead Kampen MO15-1 R. (Rolf) Huizingh (Scheidsrechter)
10-10-2020 12:00 Heino JO15-1 Nieuwleusen SV JO15-1
10-10-2020 12:15 SC Genemuiden MO19-1 Nieuwleusen SV MO19-1
10-10-2020 12:15 Hattem JO17-1 Nieuwleusen SV JO17-1
10-10-2020 12:30 Nieuwleusen SV JO19-2 Broekland JO19-1 M.J.A. (Menno) Holleboom (Assistent-scheidsrechter), G.J. (Gerrit) Evenboer (Scheidsrechter)
10-10-2020 12:30 Nieuwleusen SV VR2 ST: DES - SP Daarle VR1
10-10-2020 12:30 HTC 5 Nieuwleusen SV 5
10-10-2020 12:45 Broekland JO15-1 Nieuwleusen SV JO15-3
10-10-2020 14:00 SV Zwolle JO19-2 Nieuwleusen SV JO19-3
10-10-2020 14:30 Nieuwleusen SV Hoogeveen
10-10-2020 14:30 Nieuwleusen SV 7 SEH 6
10-10-2020 14:30 Nieuwleusen SV 6 Dos Kampen 7
10-10-2020 14:30 VVAK VR1 Nieuwleusen SV VR1
10-10-2020 14:30 Den Ham JO17-2 Nieuwleusen SV JO17-2
10-10-2020 14:30 RSC JO19-1 Nieuwleusen SV JO19-1
10-10-2020 14:30 Lemele 3 Nieuwleusen SV 8
10-10-2020 14:30 HTC 4 Nieuwleusen SV 4
10-10-2020 14:30 ZAC 6 Nieuwleusen SV 3
17-10-2020 10:00 Nieuwleusen SV JO13-1 JVZ JO13-1
17-10-2020 11:30 SDOL JO15-1 Nieuwleusen SV JO15-3 Afgeschermd (Assistent-scheidsrechter), Y. (Yorben) Veltmaat (Scheidsrechter)
17-10-2020 14:30 Nieuwleusen SV 3 WVF 4 J. (Jason) Slagter (Scheidsrechter)
17-10-2020 14:30 Nieuwleusen SV 5 Olympia'28 3 G. (Gerard) Kooiker (Scheidsrechter)
17-10-2020 15:00 ZZVV Nieuwleusen SV
21-10-2020 19:30 OZC VR25+1 Nieuwleusen SV VR25+1
24-10-2020 08:30 Nieuwleusen SV JO13-3 WVF JO13-3
24-10-2020 08:45 Vroomshoopse Boys JO13-2 Nieuwleusen SV JO13-2
24-10-2020 09:45 Nieuwleusen SV MO13-1 Colmschate '33 MO13-2
24-10-2020 09:45 Nieuwleusen SV JO13-1 Wijhe '92 JO13-1
24-10-2020 10:00 Be Quick '28 JO15-2 Nieuwleusen SV JO15-2
24-10-2020 10:00 Oene JO15-1 Nieuwleusen SV JO15-1
24-10-2020 10:30 Nieuwleusen SV MO19-1 v.v. Hellendoorn MO19-1
24-10-2020 11:00 Nieuwleusen SV JO15-3 Rohda Raalte JO15-4
24-10-2020 11:30 Rohda Raalte MO15-1 Nieuwleusen SV MO15-1
24-10-2020 12:00 IJVV 4 Nieuwleusen SV 3
24-10-2020 12:15 Marienberg VR1 Nieuwleusen SV VR2
24-10-2020 12:30 Nieuwleusen SV JO17-1 SVI JO17-1
24-10-2020 12:30 Nieuwleusen SV JO19-3 CSV'28 JO19-3
24-10-2020 12:30 Nieuwleusen SV JO17-2 Bergentheim JO17-1
24-10-2020 12:30 Nieuwleusen SV VR1 FC Klazienaveen VR1
24-10-2020 12:30 SJO FC Dalfsen JO17-5 Nieuwleusen SV JO17-3 Afgeschermd (Assistent-scheidsrechter), N. (Nick) Dommerholt (Scheidsrechter)
24-10-2020 12:30 ST: SVV '56/Kloosterhaar JO19-1 Nieuwleusen SV JO19-2
24-10-2020 13:00 csv Apeldoorn 12 Nieuwleusen SV 7
24-10-2020 14:00 ZAC 7 Nieuwleusen SV 4
24-10-2020 14:30 Nieuwleusen SV OZC
24-10-2020 14:30 Nieuwleusen SV 6 ESC 7
24-10-2020 14:30 Nieuwleusen SV 8 HHC Hardenberg 12
24-10-2020 14:30 SC Genemuiden JO19-1 Nieuwleusen SV JO19-1
24-10-2020 14:30 SVI 4 Nieuwleusen SV 5
24-10-2020 15:00 Nieuwleusen SV 2 Vroomshoopse Boys 3
30-10-2020 19:30 Nieuwleusen SV VR1 (vrijdag) Berkum VR1
30-10-2020 20:30 Heino VR1 Nieuwleusen SV VR1 (vrijdag)
30-10-2020 21:00 Nieuwleusen SV VR1 (vrijdag) SV Zwolle VR2
30-10-2020 21:30 VSW VR1 Nieuwleusen SV VR1 (vrijdag)
31-10-2020 08:30 Nieuwleusen SV JO13-3 Lemele JO13-1G
31-10-2020 09:30 Nieuwleusen SV JO15-1 Hattem JO15-1G
31-10-2020 09:30 ABS JO13-1 Nieuwleusen SV JO13-1
31-10-2020 09:40 Hardenberg '85 MO13-1 Nieuwleusen SV MO13-1
31-10-2020 09:45 Nieuwleusen SV JO13-2 Voorwaarts V. JO13-1
31-10-2020 10:30 Nieuwleusen SV MO15-1 SJO JCO MO15-1
31-10-2020 10:30 SEH JO17-1 Nieuwleusen SV JO17-1
31-10-2020 10:45 ST: SC Balkbrug/Avereest JO17-1 Nieuwleusen SV JO17-2
31-10-2020 11:00 Nieuwleusen SV JO15-3 SVI JO15-4G
31-10-2020 11:45 Nieuwleusen SV JO19-1 Rohda Raalte JO19-1
31-10-2020 12:00 v.v. Hellendoorn 2 Nieuwleusen SV 2
31-10-2020 12:15 Hulzense Boys MO19-1 Nieuwleusen SV MO19-1
31-10-2020 12:30 Nieuwleusen SV VR2 PH VR1
31-10-2020 12:30 Nieuwleusen SV JO17-3 JCLE JO17-2
31-10-2020 12:30 Raalte JO15-1 Nieuwleusen SV JO15-2
31-10-2020 13:30 JVC Dedemsvaart VR1 Nieuwleusen SV VR1
31-10-2020 14:30 Nieuwleusen SV 7 SC Genemuiden 7
31-10-2020 14:30 Nieuwleusen SV 5 Olympia'28 5
31-10-2020 14:30 Nieuwleusen SV 3 Avereest 2
31-10-2020 14:30 Nieuwleusen SV 4 Be Quick '28 7
31-10-2020 14:30 FC Klazienaveen Nieuwleusen SV
31-10-2020 14:30 IJVV 9 Nieuwleusen SV 6
31-10-2020 15:00 DKB 3 Nieuwleusen SV 8
31-10-2020 15:00 SDOL JO19-2 Nieuwleusen SV JO19-3
04-11-2020 19:30 Nieuwleusen SV VR25+1 HHC Hardenberg VR25+1
07-11-2020 08:30 Nieuwleusen SV MO13-1 SC Genemuiden MO13-2
07-11-2020 08:30 Berkum MO15-2 Nieuwleusen SV MO15-1
07-11-2020 09:30 De Zweef JO13-2 Nieuwleusen SV JO13-2
07-11-2020 09:45 Nieuwleusen SV JO13-1 Be Quick '28 JO13-1G
07-11-2020 10:30 Nieuwleusen SV MO19-1 ST: SVV '56/Kloosterhaar MO19-1
07-11-2020 10:30 IJVV JO15-1 Nieuwleusen SV JO15-1
07-11-2020 10:30 Marienheem JO13-1 Nieuwleusen SV JO13-3
07-11-2020 11:00 Nieuwleusen SV JO15-2 SJO FC Dalfsen JO15-2
07-11-2020 12:00 Vroomshoopse Boys JO17-4 Nieuwleusen SV JO17-3
07-11-2020 12:30 Nieuwleusen SV VR1 Drenthina VR1
07-11-2020 12:30 Nieuwleusen SV JO17-2 SJO JCO JO17-3
07-11-2020 12:30 Nieuwleusen SV JO17-1 Helios JO17-1
07-11-2020 12:30 SJO JCO JO15-4 Nieuwleusen SV JO15-3