Bestuursgroep Facilitaire zaken

Vanaf links naar rechts: Nico Schepers, Nico Buursema, Johan de Weerd, Dju Bosch, Wim van Dijk, Henriette Buursema, Geesje Tempelman, Arjan Hoekman, Wolter van de Berg, Henk van Zomeren, Frans Kappert, Jan Westerman, Erna Westrik.    

De bestuursgroep Facilitaire zaken is verantwoordelijk voor het reilen en zeilen op het sportpark en in het clubgebouw. De bestuursgroep is onderverdeeld in de kantinecommissie en de onderhoudscommissie.

Voorzitter Wim van Dijk
Coördinator Operationele Zaken Johan de Weerd
Gebouwbeheer Dju Bosch
Veldbeheer Jan Westerman
Clubhuisbeheer Arjan Hoekman
Installatie / Electra Henk van Zomeren
Planners Daniëlle Bredewold
Silvia Hoekman
Piloten Henriëtte Buursema
Erna Westrik
Wolter van de Berg
Frans Kappert
Geesje Tempelman
Arjan Hoekman